30 Aralık 2022

İl Sağlık Müdürlüğümüz ve aile hekimi meslektaşlarımız ile biraraya geldik.


AKAHED olarak; İl Sağlık Müdürlüğümüz ve aile hekimi meslektaşlarımız ile 29.12.2022 Perşembe Uluırmak Uygulama Otelinde akşam yemeğinde biraraya geldik.

AKAHED organizasyonu ile, Müdürümüz Sn. Dr. Abdullah Güleç başkanlığında; şube başkanları Sn. Emrah Akyüz, Sn. Ekrem Akbaş, başkan yardımcısı Sn. Nihat Altınsoy, TSM sorumlu hekimi Sn. Necati Buğrul, AKAHED YK Başkanı Sn. Dr. Şenol Atakan, yönetim kurulu üyeleri, aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları birlikte toplantı gerçekleştirdik.

Toplantıda; aile hekimi ve aile sağlığı çalışanı arkadaşlarımız, başta; sağlık raporları olmak üzere, yaşadıkları sorun ve sıkıntıları dile getirdiler. Herbirini tek tek dinleyen Sn. Müdürümüz ve yönetim kadrosu, çözüm ve yapılması gerekenler konusunda, üzerlerine düşeni ivedilikle yapacaklarını belirttiler. Özellikle; sağlık raporlarında hastanedeki bazı meslektaşlarımızın ve branşların tutumlarının sonucu olarak yaşadığımız sıkıntılar üzerine; Müdür Bey bizzat kendi başkanlığında hastane yönetimi ve ilgili branş uzmanı hekimlerle görüşme yapacağını belirtmiştir.

Gayet olumlu ve sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda; yaşadığımız sorunları rahatlıkla dile getirebilmiş olduğumuzu ve Sn. Müdürümüzün ilgiyle ve içtenlikle dinlediğini, yanımızda olduğunu bize hissettirdiğini de belirtelim.

Özellikle İl Sağlık Müdürümüz Sn. Abdullah beye ve ekibine de; aile hekimleri ve birinci basamağa verdikleri önem, sorunlarımız ve çözüm konusunda gösterdikleri hassasiyetten dolayı şükranlarımızı sunarız.

AİLE HEKİMLİĞİ’nde daha güzel günler görebilmek dileğiyle..

Hepinizin yeni yılını kutlar; sağlık, mutluluk, başarılarla dolu bir yeni yıl dileriz..

SAYGILARIMIZLA...

AKAHED YÖNETİM KURULU